majewski group logo

Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
To nasza specjalność

Zwalczanie prusaków Bielsko-Biała, Kraków

Zwalczanie prusaków będzie skuteczne tylko i wyłącznie wtedy, gdy użyjemy do tego specjalistycznych środków i preparatów. Prusaki są niesamowicie trudnym przeciwnikiem, a ich usunięcie może wymagać nie lada wysiłku. W przypadku zauważenia szkodników zachęcamy do kontaktu z nasza firmą. Działamy na terenie Bielska-Białej, Krakowa i okolic.

Prusaki jako wyjątkowo trudny przeciwnik

Prusaki żyją niestety w naszym sąsiedztwie, ponieważ żywią się resztkami jedzenia, które znajdują się najczęściej w kuchni. Co więcej, potrafią skutecznie zanieczyścić żywność, dlatego są prawdziwą zmorą w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Dbałość o czystość jest ogromnie ważna, niestety bardzo często jest niewystarczająca, ponieważ prusaki są w stanie przedostać się do pomieszczenia za pomocą kanalizacji. Ponadto ich gniazdo może być oddalone od naszego mieszkania nawet o kilka pięter, a co a tym idzie, nie zawsze jest tak oczywiste do zlokalizowania, jak mogłoby się wydawać. Prusaki bardzo chętnie lokalizują się tam, gdzie nie ma odpowiednio zachowanego porządku. Zalegające śmieci, resztki jedzenia są dla nich najlepszym zaproszeniem. Jeżeli prusaki osadzą się w naszym pomieszczeniu, trzeba liczyć się z tym, że konieczna będzie pomoc firmy, która zajmuje się ich profesjonalnym zwalczaniem.

Zwalczanie prusaków w budownictwie wielorodzinnym

Ogromnie ważna jest świadomość prowadzonych działań. Walka z prusakami bardzo często musi odbywać się w porozumieniu z mieszkańcami (w przypadku domów wielorodzinnych) lub z sąsiadami (w przypadku bloków). Jeśli choć w jednym z tych pomieszczeń pojawią się prusaki, to prędzej czy później przeniosą się także do pozostałych lokali. To właśnie dlatego, tak ważne jest współdziałanie przed, w trakcie, a nawet po zabiegu zwalczania prusaków.

Profesjonalne zwalczanie prusaków w Bielsku-Białej i Krakowie

Prusaki należą do najczęściej usuwanych przez nas zespół insektów. Zwalczanie szkodników odbywa się za pomocą specjalistycznych zabiegów o charakterze mechanicznym, chemicznym i biologicznym. Nasz zakres działań obejmuje pomieszczenia mieszkalne, biurowe, produkcyjne i magazynowe. Przeprowadzamy usuwanie prusaków za pomocą oprysków, zamgławiania zimnego i gorącego oraz żelowania. Wszystkim naszym Klientom sugerujemy, aby proces dezynsekcji odbywał się jednocześnie we wszystkich pomieszczeniach, żeby uniemożliwić przedostanie się prusaków do pozostałych lokali. Co więcej, zabieg ten powinien być przeprowadzany w odstępach maks. 4-6 tygodniowych.

Zwalczanie prusaków opryskami

Opryski to skuteczna metoda walki z różnego typu insektami. Wykorzystujemy ją do zwalczania karaluchów, prusaków i innych szkodników. Polega ona na rozpyleniu w pomieszczeniach środka biobójczego. W czasie prac skupiamy się na miejscach, w których insekty wykazują największą aktywność. Podczas oprysku i kilka godzin od jego zakończenia we wnętrzu nie powinni przebywać ludzie. Klientom udzielamy szczegółowych instrukcji dotyczących tego, co robić po oprysku na prusaki.

Zwalczanie prusaków metodą zamgławiania ULV

Zwalczanie prusaków zamgławianiem ULV polega na rozpylaniu na powierzchniach ścian, sufitu i mebli roztworu środka biobójczego i wody. Mikroskopijne kropelki środka docierają nawet w najdalsze zakamarki, w których mogą przebywać insekty. Ponadto, na opryskanych powierzchniach pozostają cząsteczki preparatu, których spożycie jest dla insektów śmiertelne.

Usuwanie prusaków za pomocą żelu

Zwalczanie prusaków za pomocą żelu jest uznawane za metodę najbezpieczniejszą, którą stosuje się głównie w przypadku przedszkoli, szkół, restauracji czy szpitali. Jej niewątpliwą zaletą jest brak konieczności długotrwałego wietrzenia pomieszczeń po wykonanym zabiegu czy opuszczania wnętrz przez mieszkańców. Żel rozkłada się punktowo w miejscach największej aktywności owadów.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy wybrać najlepszą metodę do walki ze szkodnikami.

Dlaczego właśnie my?

Usługi proponowane Naszym Klientom to PRIORYTET, indywidualne podejście do każdego z naszych potencjalnych Klientów, konkurencyjne ceny, krótkie i dogodne terminy realizacji, gwarancja wykonywanych usług, serwis 24h.