Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
To nasza specjalność

Zwalczanie prusaków

Zwalczanie prusaków będzie skuteczne tylko i wyłącznie wtedy, gdy użyjemy do tego specjalistycznych środków i preparatów. Prusaki są niesamowicie trudnym przeciwnikiem, a ich usunięcie może wymagać nie lada wysiłku.

Prusaki żyją niestety w naszym sąsiedztwie, ponieważ żywią się resztkami jedzenia, które znajdują się najczęściej w kuchni. Co więcej, potrafią skutecznie zanieczyścić żywność, dlatego są prawdziwą zmorą w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Dbałość o czystość jest ogromnie ważna, niestety bardzo często jest niewystarczająca, ponieważ prusaki są w stanie przedostać się do pomieszczenia za pomocą kanalizacji. Ponadto, ich gniazdo może być oddalone od naszego mieszkania nawet o kilka pięter, a co a tym idzie nie zawsze jest tak oczywiste do zlokalizowania, jak mogłoby się wydawać. Prusaki bardzo chętnie lokalizują się tam, gdzie nie ma odpowiedniej zachowanego porządku. Zalegające śmieci, resztki jedzenia są dla nich najlepszym zaproszeniem. Jeżeli prusaki osadzą się w naszym pomieszczeniu, trzeba liczyć się z tym, że konieczna będzie pomoc firmy, która zajmuje się ich profesjonalnym zwalczaniem.

Ogromnie ważna jest świadomość prowadzonych działań. Walka z prusakami bardzo często musi odbywać się w porozumieniu z mieszkańcami (w przypadku domów wielorodzinnych) lub z sąsiadami (w przypadku bloków). Jeśli choć w jednym z tych pomieszczeń, prusaki się pojawią, to prędzej czy później przeniosą się także do pozostałych lokali. To właśnie dlatego, tak ważne jest współdziałanie przed, w trakcie, a nawet po dezynsekcji.

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie dezynsekcji. Do najczęściej usuwanych szkodników należą prusaki. Zwalczanie szkodników odbywa się za pomocą specjalistycznych zabiegów o charakterze mechanicznym, chemicznym i biologicznym. Nasz zakres działań obejmuje pomieszczenia mieszkalne, biurowe, produkcyjne i magazynowe. Przeprowadzamy dezynsekcje w postaci oprysków gazowych, zamgławiania zimnego i gorącego oraz żelowania. Wszystkim naszym klientom sugerujemy, aby proces dezynsekcji odbywał się jednocześnie we wszystkich pomieszczeniach, aby uniemożliwić przedostanie się prusaków do pozostałych lokali. Co więcej, zabieg ten powinien być przeprowadzany w odstępach max 4-6 tygodniowych.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania i pomożemy wybrać najlepszą metodę do walki ze szkodnikami.

Dlaczego właśnie my?

Usługi proponowane Naszym Klientom to PRIORYTET, indywidualne podejście do każdego z naszych potencjalnych Klientów, konkurencyjne ceny, krótkie i dogodne terminy realizacji, gwarancja wykonywanych usług, serwis 24h.