majewski group logo

Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
To nasza specjalność

Zwalczanie gryzoni – Kraków

Obecność myszy i szczurów może powodować nie tylko dyskomfort psychiczny, ale także poważne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi. Zwierzęta te mogą m.in. przenosić pchły, kleszcze oraz wszy. Aby zapobiec negatywnym konsekwencjom rozprzestrzeniania się gryzoni, warto skorzystać z fachowej pomocy w likwidacji szczurów. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie usuwania szczurów i myszy z lokali prywatnych, punktów usługowych, sklepów czy instytucji. Działamy m.in. w Krakowie oraz jego okolicach.

Humanitarne metody zwalczania gryzoni

W Majewski Group przykładamy dużą wagę do wykorzystywanych metod likwidacji szczurów. Dbamy o to, by były one bezpieczne dla ludzi, nieszkodliwe dla środowiska naturalnego, a także humanitarne dla zwalczanych gryzoni. Bezpieczeństwo dla ludzi i środowiska udaje nam się zagwarantować dzięki stosowaniu sprawdzonych, przebadanych preparatów. Posiadają one wszystkie niezbędne pozwolenia Ministerstwa Zdrowia oraz aktualne Atesty PZH. Humanitarność naszych technik polega na zastosowaniu substancji powodujących szybką i bezbolesną śmierć gryzonia lub żywołapek.

Zachęcamy Państwa do kontaktu i podjęcia współpracy z naszą firmą. Klientów obsługujemy 24 godziny na dobę, więc jesteśmy dostępni nawet w nagłych przypadkach. Cechują nas niezbędne umiejętności, wiedza, a także wieloletnie doświadczenie w branży. Doskonale znamy zasady, wytyczne i przepisy prawne dotyczące zwalczania gryzoni w lokalach gastronomicznych i innych. Zapraszamy!