majewski group logo

Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
To nasza specjalność

Dezynsekcja – Kraków

Przeprowadzamy zabiegi dezynsekcji, które mają na celu sprawne i skuteczne pozbycie się z mieszkania, domu, magazynu, restauracji czy innego lokalu niechcianych lokatorów. Wiemy, że w takich sytuacjach liczy się przede wszystkim efektywność przeprowadzanych działań. Aby na długo wytępić insekty, do każdego z powierzonych nam zadań podchodzimy indywidualnie, dobierając metodę odpowiednią do gatunku owadów i specyfiki czyszczonej przestrzeni. Prowadzimy oddział w Krakowie, którego zasięg działań obejmuje całe województwo małopolskie. W ramach kompleksowej obsługi obiektów proponujemy Państwu także usługi deratyzacji.

Jakimi technikami zwalczamy insekty?

W zależności od specyfiki danego zlecenia proponujemy Państwu zróżnicowane metody walki z uporczywymi owadami. Wybierając odpowiednią technikę, zwracamy uwagę przede wszystkim na rodzaj insektów, zminimalizowanie strat poczynionych przez szkodniki oraz sposób, w jaki użytkowane jest wnętrze. Najpopularniejszymi metodami dezynsekcji są:

  • opryski owadobójcze,
  • zamgławianie ULV,
  • żelowanie,
  • metoda termiczna.

Dezynsekcja w domach, mieszkaniach i innych obiektach w małopolskiem

Nasza oferta jest kompleksowa. Współpracujemy zarówno z właścicielami domów i mieszkań, jak i rolnikami, przetwórcami, osobami z branży gastronomicznej czy pracownikami instytucji. Działamy zgodnie z wytycznymi Unii Europejskiej, oferujemy wykonanie pełnej dokumentacji oraz zabiegi wykonane w myśl zasad HACCP i GMP. Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy!