Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
To nasza specjalność

Pozostałe usługi firmy Majewski Group

Dezodoryzacja
Likwidacja uciążliwych, przykrych zapachów powstałych w wyniku procesów gnilnych i ich źródeł. Odświeżanie i perfumowanie atmosfery.

Ochrona przed ptactwem
Ochrona i zabezpieczanie pomieszczeń i budynków oraz obiektów architektonicznych, zabytkowych i sakralnych przed szkodliwym i uciążliwym działaniem ptaków, odstraszanie ptaków, modernizacja i czyszczenie poddaszy, stropodachów i inne.

Uszczelnianie obiektów
Uszczelnianie obiektów mieszkalnych, piwnic oraz obiektów przemysłowych itp. przed łatwym dostępem gryzoni, owadów, ptaków i innych. Programy uszczelniania obiektów są tworzone indywidualnie dla każdego Klienta i jego indywidualnych potrzeb.

Ochrona roślin
Firma Majewski Group proponuje Państwu również usługę ochrony roślin przed szkodnikami (owady, ślimaki, gryzonie, krety, pajęczaki itp.), chwastami oraz chorobami wirusowymi i grzybami. Przeprowadzamy również zabiegi zwalczania mchu, glonów, usuwanie niepożądanej roślinności (chodniki, podjazdy).

Zwalczanie komarów
Oferujemy Państwu usługę specjalistyczną, jaką jest dezynsekcja terenów zielonych.
Oferta jest skierowana do organizatorów imprez masowych tj. festyny, pikniki, imprezy plenerowe, koncerty, jak również do właścicieli domów prywatnych, Hoteli, Ośrodków Wypoczynkowych, Ogródków piwnych oraz Urzędów Miejskich, których są właścicielami Parków i innych terenów zielonych.
Metody i skuteczność odkomarzania:

  • Odkomarzanie metodą naziemną z opryskiwaczy spalinowych mgłą zimno kropelkową to zabieg podstawowy, najczęściej stosowany, o dobrej skuteczności.
  • Odkomarzanie metodą zamgławiania polega na wytworzeniu drobnej mgły środka zwalczającego owady, która naniesiona na powierzchnię, wnika w najdrobniejsze nawet szczeliny i zakamarki, zabijając dorosłe komary. Dodana do preparatu specjalna substancja (tzw. nośnik olejowy) powoduje lepsze „przyklejenie się” rozpylanego roztworu do powierzchni zamgławianych, dzięki czemu zabieg jest skuteczniejszy, a jego trwałość dłuższa.
  • Rozpylony podczas zabiegu odkomarzania środek chemiczny pokrywa roślinność ogrodu: krzewy, gęstwiny, szuwary i zarośla, które są miejscem bytowania komarów i meszek. Skuteczność zabiegu jest tym lepsza, im więcej gęstych krzewów rośnie w ogrodzie. Działanie rozpylonych podczas zabiegu odkomarzania środków utrzymuje się 3–4 tygodnie. Jeśli jednak padają zlewne deszcze, to preparat jest wcześniej wymywany z powierzchni roślin, a jego skuteczność maleje.

Dlaczego właśnie my?

Usługi proponowane Naszym Klientom to PRIORYTET, indywidualne podejście do każdego z naszych potencjalnych Klientów, konkurencyjne ceny, krótkie i dogodne terminy realizacji, gwarancja wykonywanych usług, serwis 24h.