majewski group logo

Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
To nasza specjalność

Pozostałe usługi firmy Majewski Group Kraków i Bielsko-Biała

Nasza firma oferuje kompleksową obsługę obiektów publicznych oraz prywatnych. Proponowane przez nas usługi odpowiadają na potrzeby zgłaszane przez naszych Klientów. Nie ograniczają się one wyłącznie do prac dezynfekcyjnych, dezynsekcyjnych czy deratyzacyjnych. Podejmujemy się także działań z zakresu zabezpieczania budynków przed potencjalnymi szkodami, jakie mogłyby zostać spowodowane przez ptactwo czy gryzonie. Dużą część naszej działalności stanowią także zlecenia dotyczące usuwania szkodników. Tego typu prace wykonujemy m.in. w okolicach Krakowa oraz Bielska-Białej.

Dezodoryzacja

Jest to likwidacja uciążliwych, przykrych zapachów powstałych w wyniku procesów gnilnych i ich źródeł. Odświeżanie i perfumowanie atmosfery. Zabiegi dezodoryzacji przeprowadzamy m.in. w piwnicach i dawno nieużytkowanych pomieszczeniach, umożliwiając ich zagospodarowane i komfortowe użytkowanie.

Ochrona przed ptactwem

Zabezpieczamy wnętrza budynków oraz obiektów architektonicznych, zabytkowych i sakralnych przed szkodliwym i uciążliwym działaniem ptaków. Zajmujemy się także ich odstraszaniem. Podejmujemy się również modernizacji i czyszczenia poddaszy, stropodachów i innych. Działania podejmowane w obrębie obiektów zabytkowych wymagają od nas wyjątkowej uwagi. Wykonujemy je według wytycznych konserwatora zabytków.

Uszczelnianie obiektów

Uszczelnianie obiektów mieszkalnych, piwnic oraz obiektów przemysłowych itp. przed łatwym dostępem gryzoni, owadów, ptaków i innych. Programy uszczelniania obiektów są tworzone indywidualnie dla każdego Klienta i jego konkretnych potrzeb.

Ochrona roślin

Firma Majewski Group proponuje Państwu również usługę ochrony roślin przed szkodnikami (owady, ślimaki, krety, pajęczaki itp.), chwastami oraz chorobami wirusowymi i grzybami. Przeprowadzamy również zabiegi zwalczania mchu, glonów i usuwania niepożądanej roślinności (chodniki, podjazdy). Zajmujemy się także zwalczaniem gryzoni i okolicach, które mogą wyrządzić poważne szkody w ogrodzie.

Zwalczanie komarów

Oferujemy Państwu usługę specjalistyczną, jaką jest odkomarzanie terenów zielonych. Oferta jest skierowana do organizatorów imprez masowych tj. festynów, pikników, imprez plenerowych, koncertów, jak również do właścicieli domów prywatnych, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, ogródków piwnych oraz urzędów miejskich, które są właścicielami parków i innych terenów zielonych.

Odkomarzanie metodą naziemną z opryskiwaczy spalinowych mgłą zimno kropelkową to zabieg podstawowy, najczęściej stosowany, o dobrej skuteczności.

Odkomarzanie metodą zamgławiania polega na wytworzeniu drobnej mgły środka zwalczającego owady, która naniesiona na powierzchnię, wnika w najdrobniejsze nawet szczeliny i zakamarki, zabijając dorosłe komary. Dodana do preparatu specjalna substancja (tzw. nośnik olejowy) powoduje lepsze „przyklejenie się” rozpylanego roztworu do powierzchni zamgławianych, dzięki czemu zabieg jest skuteczniejszy, a jego trwałość dłuższa.

Rozpylony podczas zabiegu odkomarzania środek chemiczny pokrywa roślinność ogrodu: krzewy, gęstwiny, szuwary i zarośla, które są miejscem bytowania komarów i meszek. Skuteczność zabiegu jest tym lepsza, im więcej gęstych krzewów rośnie w ogrodzie. Działanie rozpylonych podczas zabiegu odkomarzania środków utrzymuje się 3–4 tygodnie. Jeśli jednak padają zlewne deszcze, to preparat jest wcześniej wymywany z powierzchni roślin, a jego skuteczność maleje.

Usuwanie szkodników w Bielsku-Białej i Krakowie

Oprócz komarów, które utrudniają funkcjonowanie na zewnątrz, zajmujemy się również profesjonalnym usuwaniem szkodników domowych, które mogą zalęgnąć się w kuchennych szafkach, pod zlewem, w łazience czy garażu. Warto zainwestować w zabieg, który pozwoli pozbyć się owadów szybko i skutecznie, ponieważ wiele z nich (np. pluskwy) może nie tylko utrudnić codzienne funkcjonowanie, ale także prowadzić do swędzących ukąszeń.

Dlaczego właśnie my?

Usługi proponowane Naszym Klientom to PRIORYTET, indywidualne podejście do każdego z naszych potencjalnych Klientów, konkurencyjne ceny, krótkie i dogodne terminy realizacji, gwarancja wykonywanych usług, serwis 24h.