majewski group logo

Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
To nasza specjalność

Zwalczanie pluskiew Bielsko-Biała, Kraków

Pluskwa domowa to gatunek owada z rodziny pluskwowatych, który w drugiej połowie XX wieku został wytępiony w większości krajów wysokorozwiniętych. Niestety od kilkunastu lat można zaobserwować powrót pluskwy domowej. Współcześnie insekty te coraz śmielej „zaglądają” do naszych domów, mieszkań, miejsc pracy, co jest bardzo uciążliwe. Oferujemy zwalczanie pluskiew w Bielsku-Białej, Krakowie i okolicach. Dzięki sprawdzonym metodom pozbywamy się szkodników szybko i skutecznie.

Jak pluskwy dostają się do domów i mieszkań?

Utarło się przekonanie, że pluskwy domowe żyją w lokalach zaniedbanych, gdzie nie przestrzega się podstawowych zasad higieny. Nic bardziej mylnego. Skąd się biorą pluskwy w domu? Często są przynoszone (dosłownie) w bagażu, używanych meblach tapicerowanych, czy też w odzieży „z drugiej ręki”.

Pluskwy mogą występować m.in.

  • w lokalach mieszkalnych,
  • hotelach,
  • magazynach,
  • zakładach produkcyjnych,
  • środkach transportu publicznego,
  • schroniskach,
  • szpitalach.

Szkodliwość pluskiew

Usuwanie pluskiew z domu to nie lada wyzwanie. Domowe środki na pluskwy nie są wystarczająco skuteczne, aby pozbyć się wszystkich osobników. Szkodliwe insekty bytują w bliskim otoczeniu człowieka, który jest ich głównym żywicielem. Gnieżdżą się w łóżkach, fotelach, tapicerce meblowej, a także za listwami przypodłogowymi, w szczelinach podłóg, w gniazdach elektrycznych, za obrazami i tapetami, w szufladach komód, w osłonach okiennych.

Zwykłe środki owadobójcze dostępne w sklepach nie zawsze docierają do wszystkich tych miejsc. Nie są również w stanie unieszkodliwić jaj składanych przez owady. Pluskwy żywią się przede wszystkim krwią ludzi i zwierząt, ale mogą przeżyć bez pożywienia nawet kilka miesięcy.

Ugryzienie pluskwy przypomina ukąszenie komara. Na odsłoniętej skórze pojawia się swędzące zaczerwienienie, które może być szczególnie niebezpieczne dla alergików. Pluskwy żerują nocą, a w ciągu dnia są zwykle niewidoczne. Wiele osób nawet nie podejrzewa, że w ich domu zagnieździły się szkodliwe insekty.

Jak pozbyć się pluskiew? Z pomocą przychodzi profesjonalna firma specjalizująca się w dezynsekcji domów, mieszkań, zakładów pracy, hoteli, szkół i innych placówek użyteczności publicznej. Polecamy nasze usługi, jeśli:

  • zauważyliście Państwo drobne, ciemne plamki na meblach, tapicerce meblowej, legowisku zwierzęcia domowego,
  • zaobserwowane zostały swędzące „bąble” na ciele, zlokalizowane na jego odsłoniętych partiach,
  • po powrocie z podróży mają Państwo wrażenie, że w Waszym domu pomieszkują niechciani „lokatorzy”.

Czy istnieje skuteczny środek na pluskwy?

Majewski Group oferuje kompleksowe usługi odpluskwiania lokali. Stosuje wyłącznie sprawdzone środki na pluskwy domowe, które są bezpieczne dla otoczenia. Specjaliści z firmy Majewski Group doskonale wiedzą, jak wytępić pluskwy z mieszkania. Wykorzystują nowoczesny sprzęt i skuteczne metody dezynsekcji (m.in. metoda termiczna, preparaty chemiczne i biobójcze). Wszystkie zabiegi dezynsekcji w Krakowie czy Bielsku-Białej są przez nas wykonywane za pomocą preparatów posiadających wszystkie niezbędne pozwolenia Ministerstwa Zdrowia oraz aktualny Atest PZW.

Profesjonalne zwalczanie pluskiew w Bielsku-Białej i Krakowie

Posługujemy się kilkoma metodami zwalczania pluskiew, które dostosowujemy indywidualnie w przypadku każdego zlecenia. Najpopularniejszą i najstarszą metodą jest oprysk, podczas którego na powierzchnie zostaje naniesiony roztwór preparatu w postaci niewielkich kropli. Niezwykle skuteczne są również metody wykorzystujące mgłę. Zwalczanie pluskiew za pomocą zamgławiania ULV umożliwia dotarcie do najtrudniej dostępnych miejsc oraz równomierne pokrycie wszystkich powierzchni.

W Majewski Group posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie w rozpoznawaniu i usuwaniu pluskiew domowych z lokali mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu!

Dlaczego właśnie my?

Usługi proponowane Naszym Klientom to PRIORYTET, indywidualne podejście do każdego z naszych potencjalnych Klientów, konkurencyjne ceny, krótkie i dogodne terminy realizacji, gwarancja wykonywanych usług, serwis 24h.