Dezynfekcja – Kraków

Dezynfekcja jest zabiegiem wykonywanym zarówno w przypadku skażenia przestrzeni, jak i profilaktycznie. Poprawnie wykonana zwalcza wszystkie bakterie, grzyby i wirusy znajdujące się w danym wnętrzu. Wykonujemy odkażanie powierzchni we wszelkiego rodzaju obiektach, m.in. domach jednorodzinnych, mieszkaniach, restauracjach, przychodniach czy szpitalach. Zgłaszają się do nas właściciele lokali usługowych szczególnie dbający o wysoki standard swoich usług i dobro Klientów. Działamy na terenie województwa małopolskiego, m.in. w Krakowie. Oferujemy kompleksową obsługę budynków, w tym także dezynsekcję.

Metody dezynfekcji

Nasz zespół z Krakowa wykorzystuje sprawdzone i skuteczne metody dezynfekcji. Stosujemy środki biobójcze, ozonowanie oraz lampy bakteriobójcze. Preparaty biobójcze stworzone są na bazie alkoholu. Ich aplikacja na powierzchnie usuwa wszelkie znajdujące się na nich drobnoustroje. Ozonowanie pomieszczeń polega natomiast na wykorzystaniu biobójczych właściwości ozonu otrzymywanego za pomocą specjalnego generatora. Ostatnią z dostępnych metod odkażania jest wykorzystanie promieniowania UV-C. Przy tej technice wykorzystuje się specjalne lampy wytwarzające promieniowanie niszczące zarówno mikroorganizmy, jak i ich formy przetrwalnikowe.

Nasza działalność nie ogranicza się tylko do świadczenia usług dezynfekcji w domach i mieszkaniach. Współpracujemy także z właścicielami lokali użytkowych oraz instytucjami. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym i numerem telefonu.