Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
To nasza specjalność

Zwalczanie mrówek w domu

Zwalczanie mrówek, nie należy do najłatwiejszych zadań. Owady te są niesamowicie uciążliwe, głównie przez fakt, że potrafią dotrzeć dosłownie wszędzie. Co więcej, mrówki posiadają zdolność do szybkiej odbudowy i regeneracji swoich siedlisk, dlatego tak ciężko pozbyć się ich na stałe.

Mrówki można zauważyć tak naprawdę w każdym zakamarku. Występują w domach, mieszkaniach, zakładach produkujących żywność, w magazynach i wielu innych. Z jednej strony jesteśmy więc oswojeni z ich obecnością, z drugiej jednak nikt nie chce, aby rozprzestrzeniały się w najbliższym otoczeniu. Najlepszą i najskuteczniejszą metoda do walki z mrówkami jest dezynsekcja. To doskonały sposób, jeśli nie jesteśmy w stanie sami poradzić sobie ze zwalczaniem insektów.

Dezynsekcja, może być wykonywana na kilka różnych sposobów. W zależności od zastosowanej metody, zapewnia całkowite bezpieczeństwo dla domowników i osób, znajdujących się w pomieszczeniu.
Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług z zakresu dezynsekcji. W tym celu wykorzystujemy m.in. metodę opryskową, która polega na pokryciu powierzchni, znajdujących się w pomieszczeniu, specjalną substancją, rozprowadzaną za pomocą opryskiwacza. Metoda ta, umożliwia dotarcie do wszystkich zakamarków, co przekłada się na jej niesamowitą skuteczność.

Jako profesjonaliści w branży, specjalizujemy się także w dezynsekcji gazowej. Metoda ta polega na zwalczaniu mrówek za pomocą gazu. W tym przypadku konieczne jest opuszczenie budynku, ponieważ stosowany preparat wykazuje działanie oddechowe. Dezynsekcja gazowa, wykonywana jest najczęściej w kontenerach, statkach oraz silosach zbożowych. Stosowana w przypadku, gdy szkodniki znajdują się w miejscach całkowicie niedostępnych dla pozostałych metod dezynsekcji.

Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie dezynsekcji firmie, która się w tym specjalizuje. Nie zaleca się przeprowadzania dezynsekcji na własna rękę. Warto wziąć pod uwagę, że duża część owadów i insektów przenosi bardzo wiele groźnych chorób, dlatego ich pozbycie się powinno stanowić priorytet, biorąc pod uwagę kwestie bezpieczeństwa i zdrowia.

Majewski Group wykonuje profesjonalną dezynsekcję, dopasowaną do potrzeb naszych klientów. Oferujemy fachową pomoc na każdym etapie współpracy. Specjalizujemy się w prowadzeniu odpowiednich działań, mających na celu pozbycie się uporczywych szkodników. Zwalczanie mrówek jest jedną z tych usług, z których nasi klienci korzystają najczęściej.

 

ZWALCZANIE MRÓWEK W DOMU

Najlepszym i najczęściej wybieranym przez mrówki miejscem do zasiedlenia są różnego rodzaju szczeliny, pęknięcia i nierówności, znajdujące się na terenie naszego domu. Bardzo często możemy zauważyć je także pod podłogą, typu panele lub parkiet. Ich momentem kulminacyjnym jest okres wiosenny, kiedy temperatura za oknem jest coraz bardziej przyjemna i sprzyja ich wędrówkom. Mrówki żywią się w zasadzie wszystkim, co niestety nie jest dobrą wiadomością dla tych, u których się pojawiły. To właśnie między innymi dlatego, ich zwalczanie jest często długie i męczące.

Najważniejszą kwestią, od której należy zacząć w takiej sytuacji jest zamknięcie wszelkich możliwych szpar i szczelin, przez które się przedostają. Co więcej, jedzenie powinno być bardzo szczelnie zamykane, a pozostałe resztki szybko usuwane. Zwalczanie mrówek w domu, będzie wymagało więc cierpliwości i opanowania. W tym celu warto stosować różnego rodzaju środki pyliste, aerozole i środki płynne. Każdy z tych preparatów przeznaczony jest do zwalczania mrówek, zarówno tych biegających, jak i tych, które ukrywają się gdzieś w zakamarkach. W przypadku braku zadowalających efektów, można posiłkować się także trutkami, które wykonywane są na bazie pokarmów.

Zwalczanie mrówek w domu na własną rękę jest jednym z rozwiązań. Niemniej jednak nigdy nie mamy stuprocentowej pewności, że będzie ono skuteczne. Zamiast wydawać pieniądze na środki, których działanie może okazać się bezowocne, lepiej od razu zgłosić się do profesjonalnej firmy, która zajmuje się dezynsekcją mieszkań.

Majewski Group jako specjaliści w branży dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji oferuje kompleksowe czyszczenie mieszkań z różnych insektów i szkodników. Usługi świadczone są zgodnie z obowiązującymi normami, a dodatkowo są w pełni bezpieczne dla środowiska. W naszym zespole, znajduje się szereg doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na zwalczaniu szkodliwych mikroorganizmów. Stosujemy wyłącznie sprawdzone środki i korzystamy z nowoczesnych technologii.

Zachęcamy do zapoznania się z oferta naszych usług. Chętnie odpowiemy na jakiekolwiek pytania oraz pomożemy w wyborze najlepszej metody i opowiemy o skuteczności jej działania. Profesjonalnie przeprowadzimy odrobaczanie mieszkań, ale oprócz tego specjalizujemy się także w dezynsekcji silosów przemysłowych. Nasi pracownicy pozostają do Waszej dyspozycji.

Dlaczego właśnie my?

Usługi proponowane Naszym Klientom to PRIORYTET, indywidualne podejście do każdego z naszych potencjalnych Klientów, konkurencyjne ceny, krótkie i dogodne terminy realizacji, gwarancja wykonywanych usług, serwis 24h.