Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
To nasza specjalność

Likwidacja gniazda os

Samodzielne pozbywanie się gniazda os jest czynnością bardzo niebezpieczną. Osy stanowią zagrożenie nie tylko dla osób, uczulonych na ich jad. Wielokrotne użądlenia są po prostu nieprzyjemne i bardzo bolesne. Aby uniknąć ataku z ich strony, lepiej powierzyć usunięcie gniazda osobom do tego przygotowanym.

Likwidacja gniazda os, w przypadku posiadania odpowiedniego sprzętu i wiedzy, nie zajmuje zbyt wiele czasu. Nowoczesne metody, pozwalają na szybkie rozwiązanie problemu. W celu usunięcia niezbędne jest nałożenie odpowiedniej odzieży, która dodatkowo ochroni ręce, nogi, stopy, głowę i twarz. Niezbędne jest także odpowiednie zlokalizowanie gniazda. W tym przypadku sprawdza się kamera inspekcyjna, umożliwiająca ustalenie jego położenia. Dalszym krokiem jest zastosowanie proszku lub płynu, który następnie wprowadza się do środka. Zadaniem takich preparatów jest unieruchomienie owadów, co przekłada się na łatwiejsze usunięcie powstałej miejscówki.

Preparaty w proszku stosowane są wtedy, gdy gniazdo jest zlokalizowane w trudno dostępnym miejscu. Rozpylany pod ciśnieniem daje pewność dotarcia w każdy zakamarek. W momencie usuwania nie zaleca się stosowania latarek bądź innego rodzaju światła, ponieważ pobudza osy i daje znak do zainteresowania. Podczas likwidacji gniazda, należy trzymać dzieci i pozostałych domowników z daleka, aby nie narażać ich na możliwość ukoszenia.

Likwidacja gniazda os nie powinna odbywać się samodzielnie. Najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która oferuje możliwość jego usunięcia. Majewski Group specjalizuje się w świadczeniu pomocy także z zakresu likwidacji gniazda os. Oferujemy zwalczanie owadów w domach, budynkach gospodarczych, budynkach przemysłowych, magazynach i ogrodach. Niezależnie od ich lokalizacji, posiadamy niezbędny sprzęt, który umożliwia bezpieczne dotarcie do miejsca docelowego.

Najlepszą metodę usunięcia wybieramy po dokładnej analizie zagrożenia. Uprzednio przeprowadzony wywiad i poprawna weryfikacja problemu, pozwala na zastosowanie najbardziej skutecznego sposobu. Jesteśmy gotowi do zwalczania i likwidacji wszystkich owadów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia działań i warunków współpracy. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcje z dobrze wykonanych działań. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Podczas rozmowy chętnie wyjaśnimy szczegółowy zakres świadczonych usług.

Dlaczego właśnie my?

Usługi proponowane Naszym Klientom to PRIORYTET, indywidualne podejście do każdego z naszych potencjalnych Klientów, konkurencyjne ceny, krótkie i dogodne terminy realizacji, gwarancja wykonywanych usług, serwis 24h.