majewski group logo

Dezynfekcja Dezynsekcja Deratyzacja
To nasza specjalność

Likwidacja gniazda os Bielsko-Biała i Kraków

Samodzielne pozbywanie się gniazda os jest czynnością bardzo niebezpieczną. Osy stanowią zagrożenie nie tylko dla osób uczulonych na ich jad. Wielokrotne użądlenia są po prostu nieprzyjemne i bardzo bolesne. Aby uniknąć ataku z ich strony, lepiej powierzyć usunięcie gniazda osobom do tego przygotowanym.

Na czym polega profesjonalne usuwanie gniazda os?

Likwidacja gniazda os, w przypadku posiadania odpowiedniego sprzętu i wiedzy, nie zajmuje zbyt wiele czasu. Nowoczesne metody, pozwalają na szybkie rozwiązanie problemu. W celu usunięcia niezbędne jest nałożenie odpowiedniej odzieży, która dodatkowo ochroni ręce, nogi, stopy, głowę i twarz. Niezbędne jest także odpowiednie zlokalizowanie gniazda. W tym przypadku sprawdza się kamera inspekcyjna umożliwiająca ustalenie jego położenia. Dalszym krokiem jest zastosowanie proszku lub płynu, który wprowadza się do wnętrza siedliska. Zadaniem takich preparatów jest unieruchomienie owadów, co przekłada się na łatwiejsze usunięcie powstałej miejscówki.

Preparaty w proszku stosowane są wtedy, gdy gniazdo jest zlokalizowane w trudno dostępnym miejscu. Rozpylane pod ciśnieniem dają pewność dotarcia w każdy zakamarek. W momencie usuwania nie zaleca się stosowania latarek bądź innego rodzaju źródła światła, ponieważ pobudza ono osy i daje znak do zainteresowania. Podczas likwidacji gniazda należy trzymać dzieci i pozostałych domowników z daleka, aby nie narażać ich na możliwość ukoszenia.

Dlaczego to zadanie warto powierzyć specjalistom?

Pozbywanie się siedlisk owadów, w tym zwalczanie mrówek czy os, jest trudnym i często niebezpiecznym zadaniem, które warto powierzyć profesjonalistom dysponującym odpowiednim sprzętem i kwalifikacjami. Jako Majewski Group oferujemy zwalczanie owadów w domach, budynkach gospodarczych, budynkach przemysłowych, magazynach i ogrodach na terenie Bielska-Białej, Krakowa i okolic. Posiadamy niezbędny sprzęt, który umożliwia bezpieczne dotarcie do miejsca docelowego, niezależnie od jego lokalizacji.

Kiedy zająć się likwidacją gniazda os?

Usuwając siedlisko os czy szerszeni, należy pamiętać o tym, że są one owadami, które łatwo sprowokować. Gwałtowny ruch, drażniący zapach (np. perfum lub szamponu) czy dym może wywołać u nich agresję. Likwidację gniazda warto przeprowadzić wtedy, kiedy aktywność owadów jest najmniejsza, tj. wieczorem lub w nocy. Znacznie minimalizuje to ryzyko użądleń w czasie pracy.

Zabezpieczanie przed osiedlaniem się os

Osy mogą stanowić realne zagrożenie, dlatego lepiej się przed nimi chronić niż je zwalczać. Warto zadbać przede wszystkim o uszczelnienie wszystkich otworów, przez które owady mogłyby dostać się do wnętrza budynku. Należy także odpowiednio zabezpieczyć miejsce po likwidacji gniazda os przed ponownym jego zasiedleniem. Gwarantujemy takie działanie w ramach przeprowadzanych usług.

Usuwanie os przez Majewski Group w Bielsku-Białej i Krakowie

Najlepszą metodę usunięcia gniazda os wybieramy po dokładnej analizie zagrożenia. Uprzednio przeprowadzony wywiad i poprawna weryfikacja problemu, pozwala na zastosowanie najbardziej skutecznego sposobu. Jesteśmy gotowi do zwalczania i likwidacji wszystkich owadów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia działań i warunków współpracy. Gwarantujemy zadowolenie i satysfakcję z dobrze wykonanych działań. Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań. Podczas rozmowy chętnie wyjaśnimy szczegółowy zakres świadczonych usług.

Dlaczego właśnie my?

Usługi proponowane Naszym Klientom to PRIORYTET, indywidualne podejście do każdego z naszych potencjalnych Klientów, konkurencyjne ceny, krótkie i dogodne terminy realizacji, gwarancja wykonywanych usług, serwis 24h.